Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-12-2012, 09:36 PM   #8 (permalink)
Eğlenceli
Teğmen

Eğlenceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
86 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Eğlenceli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: buraya içimi dökerek rahatlayabilmeyi umuyorum.

ilginiz ve önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. benim derdim aslında toplumların 30 yaşına gelen evlenmeli kalıplarından çok, kendi yaşam şartlarımın değişmesi. önce şöyleydim şimdi böyle oldum diyebilmek. değiştiğimi kendime anlatabilmek için somut kanıtlar sunabilmek.
daha modern insanların yaşadığı biryerde yaşamayı isterdim.
muhitimizin yapısı yani ağırlıklı olarak yaşayan insan tipleri bizim görüşlerimize standartlarımıza uymuyor. muhafazakar bir muhit. biz ise çok modern olmamakla birlikte biraz daha moderniz. dolayısıyla muhitimde markete giderken bile zorluklar çekmekteyim.
şu an çok şükür ki güzel bir sevgi yaşıyorum zaten. neden evliliğe ihtiyaç duyayım ki ? ama bulunduğum muhiti değiştirmenin başka ne tür yolu olabilir bilmiyorum. kiracı da değiliz kiracı olsak bir ümidim olabilirdi ama bir de ev sahibiyiz. babam da evi satmam da satmam diyip duruyor. neyse kafam çok karışık. ne yazdığımı bile bilmiyorum. sizlerin de kafasını şişirdim. özür dilerim.