Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-12-2012, 11:27 PM   #6 (permalink)
ßyKuS
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Cevap: Kendimi tanıma ve yeniden şekillendirme yolunda neler öğrendim ?

iyiki varsınız sizi yeni farketmeye başladm. Hoşuma giden yanınız değişime ve gelişime açık olmanız.. Eksikliklerinizi görebilmeniz ve bunun için çaba sarfetmeniz. Fikirlere açık olmak eleştirileri, gelişimimiz için bir fırsat olarak görmek (zaman zaman alınsamda :))

Hedef belirleyip hedeflerinize ulaşabilmeniz bunlar her insanın yapabileceği şeyler ama her insanın yaptığı birşeyde değil.. Bazılarımız neyi nasıl yapılacağını, nereden başlayacağını pek kestiremiyor. Bu yüzdende ilk adım atması daha zor hale geliyor.. Önemli olan değişimin düşüncelerde gerçekleştiğini farkedebilmek. Değişim senin düşüncelerinde gerçekleşir. Sonra davranışlarına yansır ve en sonunda da kişiliğini şekillendirmeye başlar.

Benim değişim konusunda farkettiğim bir çok eksikliklerim olsada bunlardan en önemlisi uzun bir yazıyı okuyup bitirdikten sonra ne okuduğuımu tam kestiremememdi. İşte bu konu içinde 2 farklı çalışma yürütüyorum. İnş. bu sorundan kurtulurum..
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla