Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-11-2012, 11:11 PM   #14 (permalink)
ceko_25
Banned

Tesekkür: 7
199 Mesajinıza toplam 303 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceko_25 is infamous around these parts
Standart Cevap: HERŞEYİ BIRAKIYORUM...

ben şu zpoint yok imgeleme hopopo falan gibi şeylerin büyük zaman kaybı oldugunu farketmiştimde tam kestiremiyodum şimdi şu sayfayı gördüm ice inandım zaman kaybı bu iş bence gelişim tamamlandıktan sonra yapılmalı ben 4 5 atda öle bi istikrarda göstermedim sizingibi kendi bildigimgi telkinleri dinledim 1 sene önceki halimi 100 le çarptım belki depresyon fobi falan bu yöntemlerle geçmez geçtikten sonra daha iyisi olsun diye geliştiren bi hobi olarak kullanılır yanlış anlamayın bu sitedeki bir gurup bayan ekibi diyim içlerinde hiç erkek yok çünki siteyi facebook twiter gibi kullanmaktan başka hiç bişey yapmıyolar yok seni çok seviyorum yok emegine saglık gibi cümlelerden başka hiç bi şey yok biri çok önemli bi yazı yazıyo sayfalarca okumaya tennezzül bile etmiyolar ama başkası kedim bana küstü deyince neler neler tab kısa kısa hopopopo ya olmaz bu iş özlem şahin yapıyo bunları ama o zaten sıyrılmış o kötü ruh halinden o yapar siz yapamassınız
ceko_25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla