Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-11-2012, 02:26 PM   #216 (permalink)
RimA Vita Perfetto
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

Alıntı:
ceko_25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
telkinleri dinlemeye başlıyalı 4 5 ay oldu bizim bi makina imalatı yapan şirketimiz var önceden şirketi devammlılından şüpe ederdim yönetemicemi düşünürdüm bu günse kendimi hanry ford gibi hissediyorum dev bi sanayi baronu olucamdan eminim bu gün şehzadeyim yarın tahta çıkıcam kitaplar ve bu sitedeki bilgi ve telkinler sayesinde bide sizlerin yazıları hayatları var tabi ve benim bi ufak kardeşimde aynı benzer durumları yaşmamakta daha 17 yş oda süper agır siklet dünya boks şampiyonu olucak hepimiz Alahın yer yüzündeki halifleriyiz unutmayın bunu bende bi günlük yazım bari yazıcam dedim yazmadım üşeniyorum aslında çok uzun olcak bide kötü algılanmaktan çekiniyorum aslında da yazıcam gene
düşüncelerinizden ve kendinize olan inancınızdan dolayı tebrik ediyorum sizi. günlük yazmanız sizin ilerlediğinizin yazılı kanıtlarıdır dolayısıyla yazmanızı öneriyorum.
benim günlüğüm biraz değişim ve gelişim günlüğünün biraz dışına kaçtı. bunun da farkındayım. ama bilerek yazıyorum bazı şeyleri çünkü benim gibi olan insanlar olabilir.
kötü alıgılanmaktan çekinmenizi de gereksiz buldum . her şeyi iyiye yoralım iyi olsun değil mi
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla