Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2012, 11:00 PM   #7 (permalink)
Senemmms
Üsteğmen

Tesekkür: 143
165 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Senemmms is on a distinguished road
Standart Cevap: negatif ev arkadaşı karşısında bana tavsiyeleriniz neler?

Bence sorunu kendinde ara. Arınmaya ne dersin? Ho'oponopono bu konuda sana yardımcı olabilir bence. Hatta olabilir değil olur :D
Karşımızdakinin davranışlarından biz sorumluyuz. O her olumsuz konuştuğunda gerçekten inanarak ''içimde bu duruma sebep olan her ne ise özür dilerim lütfen beni affet teşekkür ederim seni seviyorum''
de. Ve onun oyle konuşmasına senin sebep olduğunu bilirsen ve bunları söyledikçe bitceğini bilirsen herşey çok daha hızlı ilerler. Yani etrafında duyduuğun herşey senin içindekilerin yansıması. Sakladıkların, düşündüklerin..
Yani sen istediğin için onları duyuyorsun bukadar. Sadece bu kadar. Gözünde büyütme

Ve tabiki diyosundur ''ama ben istemiyorum öyle konuşmasını''. İçindeki istiyor demekki. Oyuzden arın. Sürekli arın. Çünkü o kişiyle evleri ayırsan bu başkasıyla olucak. Bi sorun olduğunda sorun karşıdaki değil bizim içimiz. Bu yöntem bizi değerli kılıyo. Çünkü bu senin senaryon ve sen ona bu rolü verdin okadar. Sen istedin ve o onu yapıyo. Ama ondan o rolü aldığında onun yerine yine aynı rolü yapan başka biri gelebilir. Yada rolünü değiştirebilirsin. Oyuzden o dediklerimi tekrarlamayı dene. Enazından bide bu yönteme bak bakalım :D
İyi akşamlaar
Senemmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla