Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2012, 08:09 PM   #12 (permalink)
Betü

Tesekkür: 20
5 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Betü is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Birilerinin bunu okumasına ihtiyacım var şuan :)

Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum.Tüm mesajlardan bir şeyler ögrendigimi söylemeliyim,bana yardımcı olmaya calısan duyarlı insanları görmekse gerçekten çok güzel.

Sevgilim Senem sana gelince okurken ağzım acık kaldı diyebilirim.Sanırım benim de ''başarısızlık korkum'' var.Aynı sekilde benim babam da öyleydi ve ben onu bu sene hayal kırıklıgına ugrattım zaten.Sanırım yine aynı seyin olmasından korkuyor ve bu nedenle sürekli erteliyorum.Yüzleşmeyi geciktiririyor ve laylaylom oluyorum.Çok dogru.Ancak bu süreci atlatabilecegimi düşünüyorum ya da buna inanmak istiyorum.Çünkü her seyden önce bu mesajı yazdıgım zamanlarda sevgili bluesgirlx'in de söyledigi gibi kararsızdım.Yapmak istedigim şeyi bilmiyordum.Ama şimdi bunun Ege Üniversitesi-Psikoloji Bölümü olduguna karar verdim.Bu kararımı destekleyen ve geliştiren eylemlere henzü çok fazla girişmedim.Hala oturtamadım ders çalısma düzenimi ama küçük küçük de olsa adımlar attım,umarım zaman daha güzel olur.Ve kendimle yüzleşip şu başarısızlık korkusunu atarım..En azından denemeye cesaret edebilmek istiyorum.Cünkü ben bunu hak ediyorum.

Tekrar hepinize çok ama çok teşekkürler.Tüm yorumlardan kendime bir şeyler cıkardım :)
Betü isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla