Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2012, 09:43 PM   #2 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Psişik Yeteneklerinizi Test Edin

Benzer testler yapmıştım. Yine aynı çıktı sonuç. Benim için C ler en çok olan şık. Daha sonra A ve D de eşit sayıda çıktı. Testi çözenlere önerim. Eğer tek bir cevap işaretleyemiyorsanız bazı sorularda birden fazla da işaretleyebilirsiniz. Çünkü bazen öyle olur bazen öteki türlü. Eleyemiyorsanız ben öyle işaretlemekte bir sakınca görmüyorum. Neredeyse hiç duru işitim yok. :) Zaten kulaklarım bazen ağır işitir nasıl olsun? ;) , :D

Sezgilerimi seviyorum. Onlar çok değerli. Rüyalarımı da seviyorum. Ve ben bazen bazı şeyleri çok iyi tahmin ediyorum durup dururken oluyor. Ben onu duru sezgi olarak düşünüyordum ama böylesi de varmış. Biraz da bilime yakın olanlarda duru bilirlik var olma ihtimali yüksek bence.

Yapın sonucunuzu değerlendirin belki farkında değilsiniz her insanda farklı oranlarda bu yeteneklerin olduğuna inanıyorum.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla