Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-09-2012, 04:24 PM   #5 (permalink)
ßyKuS
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Cevap: İndirekt Telkinler...

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim :) bir kaç gün önce değişim için en etkili yollarını düşünürken aklıma hipnoz geldi ve bir kitap'ta da hipnoz telkinlere göre daha kısa sürede etkisini gösterdiğini okudum. Aklıma hipnozlar kaç seansta etkisini gösterir diye bir merak düşünce bnde google'a en etkili hipnoz yöntemleri yazıp aradım. msxlabs.org sitesinde hipnozla ilgili uzun ve sıkıcı bilgiler vardı ve hepsini okuyamadım tabikide ''bluesorrow'' üyesinin hipnoterapi.com adresinden ''Eriksonian Hipnoz'' konusundaki alıntı makalesini okudum...

Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/parapsi...ontemleri.html

indirekt telkinler kısmını okuduktan sonra ücretsiz telkinlerin içeriklerini kontrol ettim ve bazılarının indirekt telkinler olduğunu farketttim. ve hatalı cümleleride

ikisinede aynı konuda örnek verebilirim...

Mesela Sosyallik Arttırıcı telkinin içeriğindeki metin indirekt telkin'den oluşuyor.
Yine aynı metindeki hata ise.. ''Simdi ögreniyorsun...diğer insanlarin onunde konusurken hic bir korku duymamayı'' cümlesindeki korku duymamayı kelimesi bilinçaltımız me-ma kelimesini ayırt edemez ve bunu korku duymayı olarak algılar ve böyle bir inanç geliştiririz. Böylelikle bilinçaltımız ''Şimdi öğreniyorsun... diğer insanların önünde konuşurken hiç bir korku duymayı gibi anlamsız bir cümle ortaya çıkıyor.

Eğer yanılıyorsam veya yanlış düşünüyorsam lütfen hatamı düzeltin. İndirdiğim telkinlerin 2007 yılına ait olduğunu düşünürsek belkide telkinlerin artık güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla