Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-09-2012, 03:40 PM   #189 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: -HAYATA YENIDEN BASLAMAK VE BASARMAK-

sevgili günlügüm...

her ne kadar kendimizle barisik ta olsak ve gecmisi affettik te desek arada bi olmadik anlarda gelir aklimiza gelmemesi gerekenler..

elbette iyilerde var aralarinda ama, hani kapattik bu konuyu, affettik bu kisiyi ve cözümledik bu olayi dediklerimizde geliverir yaa...

insan herseyi terk edebiliyor da, kendisinle ilgili hic birseyi terk edemiyor.. can bedende kaldigi müddetce yasanilan iyilikler ve

kötülükler seninle birlikte her yere geliyor..

bu gösterdi ki bana, ne kadar gücüm varsa ne kadar becerim varsa hep iyiden yana kullanmak ve farkindaligimi artirarak

olaylara iyi bir bakis acisi ile yaklasmak..

Kendimi ve gecmisimi ve gelecegimi sevmek.. Hayatimdan gidenleri sevgiyle ugurlamak ve hayatimda olanlari da sevgiyle

kucaklamak bunu esas alirsan daha rahat cözümleyebiliyorsun hatrina gelen ani gecmisi ;))))..

Ve anladim ki sevgili günlügüm gecmisi her ne kadar kurcalamasak, ondan ders ve tecrübede alsak bir yerlerde hep baglantilari var..

bu yüzden olumlamalari asla terk etmemek, her gününü degerlendirip bugün iyilik adina ne yaptim diye soru sorarak noktalamak kisiyi daha da güclendiriyor..

Yüce Yaradanin vermis oldugu nimetleri, huzuru ve bereketi istiyor, kabul ediyor ve bolca sükrediyorum..

evrenin bana verdigi pozitif enerjiyi sevgiyle istiyor, kabul ediyor ve verdigi icin tesekkür ediyorum..
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla