Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-09-2012, 01:50 AM   #186 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: -HAYATA YENIDEN BASLAMAK VE BASARMAK-

sevgili günlügüm,

farkindaligim artmisti daha dogrusu kisik seste konusulanlari bile duyuyor hatta bi aralar rahatsiz bile oluyordum bu durumdan fakat onuda rayina soktuk sükür :)))

bu ara ben cekim yasasina ve cekim yasasi da bana takti :)) belkide buda farkindaliklarimdan biri oldugu icin su sira öyle geliyordur..

önceleri birseyi istemem düsünmem ve hayal etmem gerekiyordu.. simdi aklimdan gecirdigim hersey gerceklesiyor..

sükür iyi yada komik seyler isityoruz, beynimizi iyice bi yikamisiz ki iyilikten baska bisi bilmiyo :)))

acaba diyorum, farkindaligim arttigi icin mi ben her istedigim oluyor hayatimda diyorum yoksa hersey hayatimda oluyorda mi ben farkina variyorum..

yani farkina vardigim icin mi ve buna inandigim icin mi daha cok istediklerim gerceklesiyor yoksa gerceklesenler cok cok oldugundan mi ben fark ediyorum..

bunu ayirt etmek benim icin bi avantaj fazla saglamiyacak sonucta her iki yöndende bi zarari yok..

ama anladim ki sükretmek olumlu olmak ve pozitif düsünce kisinin kendisini daha iyi daha rahat ve daha huzur icinde hissetmesini sagliyor..

bu ara yeni komsularim tasiniyor :((( hani bebekleri olan, ev almislar kendilerine.. bebisi coook özliyecegim ben yaaa...

o viyak viyak aglamasinda bile bi huzur vardi...

dogrusu icimde bir hüzün var ama üzülmüyorum cünkü daha rahat bir ortamda yetisecek.. kendi bahceleri olacak, kendi evleri, kendi kurallari ve kendi istedikleri..

bebek ve ailesi icin bolca mutluluklar ve huzur dolu güzel yillar diliyorum..

hayat ne garibliklerle dolu..

kendimi seviyorum.. ailemi seviyorum.. dostlarimi seviyorum hayatimdegisti ailesi sizi seviyorum..

Allah bizden yana.. evren bizden yana.. olumlamalar bizden yana.. pozitif enerji bizden yana olsun..
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla