Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2012, 04:57 PM   #15 (permalink)
Senemmms
Üsteğmen

Tesekkür: 143
165 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Senemmms is on a distinguished road
Standart Cevap: Kilo problemi

Alıntı:
blackstarr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Amin... :) aslında bende çok uyuşuğum bu yüzden kilo alıyoruz zaten biraz hareket gerçekten çok önemli. bir dergide okumuştum vücudumuz 15 dk dan sonra yani spor yaparken yağ yakmaya başlıyormuş onun için genelde 40-60 dk arası callenitics, yürüyüş, fitness yada zumba sporları süreleri o kadar yani diyelim 1 saat spor yaptın metabolizma çok hızlanmış oluyormuş o süre içinde yediklerini eritiyormuşsun aslında hareketli olsak metabolizmamız hızlı olacak ve biz istediklerimizi yiyebileceğiz :))
Aynen katılıyorum. Ah çok isterdim böyle kıpır kıpır olmayı ki daha 19um 30umda napcam bileemiyorum. Bu yıl evimden ayrılıyorum okumak için. İlk çocuk olduğum için annemler benim her istediğimi ben yapmadan yapmıştı zaten. Bu yaşa geldim ne bankayla işim oldu ne başka bişeyle. Yani demek istediğim hiç bi sorumluluğum olmadı okul ders arkadaşlarınla gez et. Bence hayatta biraz sorumluluk alınca çamaşırdı bulaşıktı yemekti ütüydü ay daha sayamıyorum bile mecburen ben hareketli olucam. Annem oyuzden hep il dışında okumamı istedi başta üzülürdüm gitmemi istiyo sanırdım ama yine en doğrusunu düşündüğünü anladım. Çok uzattım ama bu hareketlilik doğuştan gelen bişey değil bence sorumsuzluktan oluyo birazda :)
Senemmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla