Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2012, 01:06 PM   #2 (permalink)
vuslatizmir77
Teğmen

vuslatizmir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
74 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vuslatizmir77 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: hiçbir şey yapmak istemiyorum

Alıntı:
jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese merhaba;
Okulum 28 Haziran'da tatile girdi.3 ay tatildeydim.Bu tatilde pek birşey yaptığım söylenemez.İşsizlikten yapacak birşey bulamamaktan kendimi yemeğe verdim.Eski tatillerimde böyle değildi.Kahvaltımı yapar sonra pilatesimi yapardım.Sonra dışarı çıkar yürüryüş yapar(45-50 dk) yürüyüşten sonra ip atlar sonra 8 dk karın hareketi yapar sonra zumba yapar akşam da callanetics yapardım.Bunların hepsini bir günde yapacak enerjiye sahiptim anlayacağınız.Kendimi mutlu,enerjik ve zinde hissediyordum.Bunların üstüne bir de ev işi yapardım.Yemek,çamaşır,bualşık vs.O kadar enerjim vardı anlayacağınız.Yurttayken yapamıyordum egzersizlerimi çünkü yer yok yapacak ama vücut istiyor.Hareket ettikçe daha çok hareket etmek istiyor.Bu yaz bende bir rehavet,bir tembellik.İlk önce tüm senenin yorgunluğu çıkıyor diye düşündüm.Bir ay öyle gezdim.Yorgun argın.Fakat hergün öyleydim.Şöyle bir dinç,zinde olamıyordum kalktığımda.İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor.İşin garibi moralim de hiçbir şeye bozuk değil.Kimseye kırgın,kızgın değilim.Yani bir üzüntüm de yok.Sonra oruçlar girdi zaten oruçlarda tam yatışa geçtim.Oruçlar bitti artık ders çalışmam gerekiyor başlayayım diye düşündüm başlayamıyorum çünkü kendimi yorgun hissediyorum,şöyle dinç enerjik hissetmiyorum.Ne olacak bu halim bilmem.Ders çalışmam gerekiyor seneye kpss kpdsye gireceğim.Bir an önce enerjimi toplamam gerekiyor.Bana bunun için ne önerirsiniz?3 ay geçti el insaf benim gibi yerinde duramayan dans eden dans etmeyi seven enerjik bir insan nasıl böyle oldum bi anlam veremiyorum.Hiçbir şey yapmak istemiyorum.Öyle depresyonda falan da değilim.Üzüldüğüm kırıldığım,kızdığım hiçbir şey de yok.
sevgili jaimemiamor,depresyonda olmadığını söylemişsin ama bu yazdıklarından ben depresyonda olduğun izlenimine kapıldım.çünkü ara ara bende de aynı sıkıntılar oluyor.hiç birşeyden zevk almama,kendini yorgun hissetme,garip bir iç sıkıntısı,yapman gereken işleri yapmak istememe vs gibi.bence spor yapmaya devam et spor iyi hissettiriyor insana kendini,dışarı çık nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama deniz kenarında yürüyüş yap eğer deniz varsa tabi :) olumlama yap.mutluyum,kendimi çok iyi hissediyorum,enerji doluyum gibi sözler söyle bana iyi geliyor belki senin işine de yarar.
vuslatizmir77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla