Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2012, 08:02 PM   #5 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Kokular ve Etkileri

Peki ya deniz kokusu? O da güzeldir. Bahardan yaza yazdan bahara geçerken. Martı sesleri, dalga sesleri eşliğinde. Dalındaki gülün kokusu, bebek kokusu. Pudra kokusu insana bebekleri hatırlatıyormuş özellikle de kadınlara. Herkesin içinde değişik duygular uyandıran kokular vardır. Ben de biberiye yağının konsantrasyona yardımcı olduğunu okumuştum hatta denedim. Sonuç benim öyle fazla konsantrasyon sorunum yoktu ki yeşillik olsun, değişiklik olsun diye denedim. :D Yoğun ama değişik bir kokusu var. Yemekler için de baharat hali baya yoğun kokulu. Bir keresinde biberiyeli ekmek yemiştim. Aşkın kimyasında bile kokular çok çok önemli yer tutuyor.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla