Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-07-2012, 02:03 PM   #6 (permalink)
cansuyu
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: bu sorunumu nasıl aşabilirim?Acil yardım.

Muhterem muhter kardeş de Sevgili Sweet de konunun can alıcı noktalarına temas etmişler..
Ben de dikkatimi çeken birkaç noktayı kısaca eklemek isterim.

Burada kuşak çatışmasının dışında dini inancına uygun hareket eden bir ebeveyn modeli var.Öncelikle onun inancını doğru bilmek gerek. Kendince seni doğru yola çekmeye çalışan ama başaramadığına inanan bir baba.. kendiyle çeli,şmiyor. kendi doğrusuna göre hareket ediyor. ve elbette cahil demek değil bu bana göre de Sweet :)

ve sevgili jaimemiamor.. şu dikkatimi çekti sizde.. hemen cevap eryordunuz.. oysa sorular çoğu kez hemen son durağa varmayı sağlamaz, uzun bir yolculuğa çıkarır bizi.

bana öyle geliyor ki.. sizin.. kendi doğrularınızı oluşturma.. bunları ifade edebilme yolculuğunuz ilerledikçe bu sorununuz aşılacaktır..

babanız sizden.. evet senin doğrularını anlıyorum sen üstüne düşeni yapıyorsun benim de hayatta doğrularım var mesajını alacak kadar yol katettiğinizde..

bu ise hemen olacak şey değil.. ama hemen başlanması gereken şeydir.. kendine güvenerek.. kendi yolunu çizerek.. ve kendi doğrularını doğru bir şekilde ifade ederek..

çünkü buradaki sorun bence giydiğiniz streç kot değildir.. giyim ays berg in yüzeye yansıyanıdır..

sevgi ışığıyla kalın hep..