Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-2012, 08:46 PM   #5 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: NLP Teknikleri: Resim Çerçevesi

Alıntı:
nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu teknıgı uygulamıstım bır kere.ama ben muzeden cıkıp oradan hızla kacmak fıkrıne karsıyım.bu sorunlardan kacmak olur.ben muzeyı yakıp kül etmıstım...
Ben bir an şüphe ettim konu içinde böyle mi açıklanıyordu da ben yanlış okudum diye. Tekrar okudum. Ben müzeden uzaklaşmayı, kaçmak olarak değil de sıkıntı veren bir sevgiliden ayrılmak gibi düşünmüştüm. Hayat akıyor. Geçmişi bırakıp yolumuza devam etmemiz lazım. Zaten orada kaçmak gibi bir sözcük geçmiyor. Yorumunu katmışsın sen orada biraz.

Yakıp kül etmek sen de nasıl bir etki uyandırdı bilemiyorum. Yakıp kül etme imgelemesini yaşadıkların için değil, yaşadıklarının sana hissettirdiği olumsuz duygular için uygulayabilirsin. Çünkü sorunları yakıp kül edemeyiz. Sadece yaşadıklarımız karşısındaki yaklaşımlarımızı değiştirebiliriz. Olaylarla ancak bu şekilde baş edebiliriz ya da gözümüzde sorun olmaktan çıkarabiliriz.

Sevgilerimle.