Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2012, 02:17 PM   #346 (permalink)
nurbanu25
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

Merhabalaaaaar...annem,ablamlarla tatıle gıttı,ben de babamla evdeyım.sınavım yaklastıgı ıcın gıdemedım.tatıle oyle cok ıhtıyacım var kı,cok yoruldum bu yıl.hem bedenen,hem ruhen.bu sene yazlıga arkadasları da davet ettım ama hıckımse olmasa daha ıyı olcak.bı annemı alım yanıma.denıze gırmesem,oturup seyretsem,edremıtın o essız havasını solusam bıle yetecek.ama haşemalarımı hazırladım,yuzme bılmesem de denıze gırıp negatıf enerjılerımı atarım artık..orda telkınler,olumlamalar,nefes egzersızlerı daha bı etkılı olur...bugun cekırdek telkınlerımın dorduncu 10 gunluk bolumune basladım.bu sefer en az 6 ay dınlemeye kararlıyım ınsallah.sımdı nefes egzersızımı yapıp ders calısmaya koyulayım artık...IYIYIM,MUTLUYUM,OZGUVENIM TAM,SOSYALIM,AKTIFIM,GIRISKENIM,KENDIMLE,HAYATLA,I NSANLARLA BARISIGIM...