Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2012, 09:34 PM   #106 (permalink)
cansuyu
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: KOKOLOJİ TESTLERİ

bu doğru ..
:( gerçekten kontrol delisiyim ben...

hep güçlü.. dimdik.. asla zaaflarını göstermeyen.. demir leydi.. hani herkesin ada sı...

bu ada hikayesini birazdan bulur yazarım ama önce kendimden bir şey paylaşmak istiyorum..

iki yıldır özel bir okulda okul hemşiresi olareak çalışıyorum.. 1200 çocuğum var.. bir anda avuçlarıma konan 1200 sevgi..

:(( vardı yani...

hemşirelik ötesi bir şeydi yaşadığım.. ve inanılmaz hazlar yaşadım.. ve hep öğrendik karşılıklı.. her an bir fırsattı..

.Bir sabah sabah şekerlerimden biri..sınava hazırlanan liseli bir kızımdı...zihni açılsın diye ailesi sentetik ve nonsentetik biraz doping yapıyormuş :) Ginko bilboa mı diye sordum..Biri evet oymuş..önce bilgimi paylaştım onla..tıbbi bilgimi..gereksizliğini..uygulama alanlarını..zararlarını..sonra internetten de biraz bilgilenelkim diye sordum gogol amcaya..ve hiç bilmediğim bi bilgiyle sarsıldım...Atom bombasının patladığı noktaya 1-2 kilometre mesafede yer alan dört ginkgo ağacı, bu alanda patlamadan sağ çıkan ve hayatiyetini bugün de sürdüren yegane canlılardır diyordu...
liseli kızım dedi ki..demek ki bombalar patlarken...bi ginkobilboa ağacına koşup altında durmak lazım..
ben ..düşünüyordum..hiç aklıma gelmezdi bu seçenek..ben ginkobilboa aramazdım..hemen oracıkta..sağ çıkmak için bombalardan ginkobilboa olmaya karar verdim..
ilerleyen saatlerde..ders saati hem de..aynı kızım ve bikaç çocuğum daha msj trafiğine boğdu beni..ağlamaklıydılar herbiri..dertleri vardı...elimden..dilimden..yüreğimden geçtiğince..hep dimdik durmaları için...her mesaja yüreğimi katıp cevap verirken.....can dediğimin söyledikleri geldi aklıma..... hepimiz senin dallarına tutunmuş çekiştirip duruyoruz..o anda anladım ki ..karar çoktan verilmeden yürürlüğe konmuştıu..ben çoktan ginkobilboa olmuştum..

..ve bombalardan canlı çıkmanın tek yolunu ne olduğuna..herkes kendi karar verir

cansuyu