Konu: EFT HAKKINDA
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-10-2008, 11:16 AM   #113 (permalink)
meraley
Teğmen

Tesekkür: 1
11 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meraley will become famous soon enoughmeraley will become famous soon enough
Standart Ynt: EFT HAKKINDA

selam arkadaşlar söylediğiniz kitabı aldım kendimde uyguladım herşey çok güzel ancak benim 8 yaşında bir kızım var karanlıktan ve böceklerden korktugu için geceleri ışık yanık vaziyette uyumak istiyor.Ablasıyla aynı odayı paylaşmak zorunda olduğu için bu sorun oluyordu.(ablamız çok idare etti)Hipnozla karanlık korkusunu yenmeye çalıştık şimdi holün ışığı sabaha kadar açık böcek fobisinden hala sorunluyuz eft yöntemini öğrendikten sonra bunuda denedim yaklaşık 1 aydır gece yatmadan önce karanlık korkusuna ve böcek fobimize eft yapıyoruz ama halen sorun yaşıyoruz acaba yanlış mı yaoıyorum kitaptaki bilgileri uyguluyorum ama olmuyor sorunun kaynagı başka birşey mi acaba diyorum her 2 kızımıda aynı şekilde hiçbirşeyden korkutmadan büyüttüm hani çocuklar söz dinlesin diye korkuturlarya biz hiç korkutmadık kızlarımızı büyük kızım hiçbirşeyden korkmaz karanlığın içine dalar ama küçükle bu problemi halledemedim nerde yanlış yaptım bilemiyorum acaba eft için bir uzmandan mı yardım almalıyım lütfen bana yardım edin
meraley isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla