Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-04-2012, 11:25 AM   #276 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Elindeki Kitap

Bir Televizyon programında seyrettiğim, adını ve soyadını aynı zamnda kendini de ilginç bulduğum hoş sohbet bir erkek olan Aşkım Kapışmak'ın "Beni benimle aldatırmısın" adlı kitabını yeni bitirdim. Televizyon programında kadın ve erkek vücud dilini oldukça iyi yorumlayan Aşkım bey (adını büyük annesi koymuş ve gerekçesi de seni herkes sevsin olmuş bu adı koymaktaki amacı, soyadı da nufüs memurunun azizliğine uğrayarak yanlış yazılmış, hiç şaşırmadım bak buna!...), bu kitabında Aldatmak gibi evrensel bir konu üzerine yazmış, kadın ve erkek birbirini neden aldatır sorusuına cevap aramış, sade ve oldukça basit bir dil kullanan yazar, aynı zamanda kadın ve erkeğin beyin ve düşünce yapılarının farklılığına değinirken, mağara döneminden bu yana bütün beraberliklerde ve tüm yaşamında erkeğin zorlanımlı bir şekilde neden mümkün olduğu kadar çok dişiyi fethetme ve dölleme ihtiyacında olduğunu:))), kadının ise dokunulma, şefkat ve aşk arayışında olduğunu anlatırken, danışanlarının yaşam hikayelerinden de minik kesitler vermiş, eğlenceli bir kitapdı aynı zamanda, yer yer kahkahalarla güldüm, tavsiye ediyorum herkese!... Ayrıca Aşkım bey, erkek psikolojisini çok güzel anlatmış!...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla