Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-04-2012, 10:44 PM   #3 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

merhabalar canlarr..

26-27 martta yaptığımız bolluk bereket reiki eğitimimiz dolu dolu geçti maşaallah bizlere diyorum... ve bir o kadar da kişiyi üzülerek eğitime alamadım sınırlı sayımızdan dolayı

katılanlardan aldığım harika bildirimle ise yine benim kazançlarım

baharın yorumunu sizlerle de paylaşmak sitiyorum,
" Selam Özlemciğim,
Bolluk bereket reikisi insiaaldıktan sonra nakit akışımda (belkide benim düşünce sistemimde) belirgin bir rahatlama oldu.
Yaşadığım bir olayı paylaşman için sana yazmak istedim.Şükranlarımla birlikte;
Bolluk bereket reikisi çalışmasını aldıktan bir kaç gün sonraydı uzuuunca bir zamandır msni kullanmıyordum ve bir vesile
ile o gün online oldum.Bir süre sonra kuzenimden bir mesaj geldi.Bilmediğim bir hesapta zaman aşımına uğramak üzere olan bir miktar
param olduğunun bilgisini veriyordu.Bilginin verildiği linki açtım ve siteden defalarca denedim.İsim tutuyordu ama doğum tarihi doğru değildi.
Kuzenime bunu öylediğimde yanlış yazılmış olabilir giitmelisin dedi.Üzerinden bir hafta geçti ve ben bugün bankaya gidip paramı aldım !!!
Evet burada hikaye sona eriyor.
Miktar ne mi? Çok kısıtlı param olduğu bir zamanda vermeden alamayacağıma dair inancımı değiştirdiğim için bolluk bereket reikisi aldım.
Ödediğim miktara çok yakın desem..... :)))

Kucak dolusu sevgiler

BT"

eğitime katılan diğer arkadaşlarınızdan buna benzer büyük küçük benim için çok değerli haberler aldım..

bu eğitimin başarısı bence en başta niyet ettiğimiz güzellikten dolayı hızla gerçekleşiyor..

her birinizin hayatlarında arzuladığınız yönde kolaylıkla değişimler olmasını seçiyorum ..

Bu eğitimin gerçekleşmesinde büyük payı olan
sevgili ortağım Atakan Sönmez'e ve katkısından dolayı Abdullah Canıtez'e teşekkür ederim..

ve elbette bu eğitime katılan güzel dostlara,

1. Neslihan
2. Azize
3. Banu
4. Işılay
5. İlknur
6. Bahar
7. Canan
8. Sevgi
9. Mustafa
10.Özlem
11.Senem