Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2012, 01:22 PM   #29 (permalink)
bloodvessel

bloodvessel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10
15 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bloodvessel is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: her daim mutluluğu seçiyorum

Alıntı:
herdaimmutlukız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cevabın için teşekkür ederim. Arada böyle evlilikle ilgili olumlu şeyler yaz bana :) Özellikle eşinle ilk tanıştığınız zamanki mesafeyi koruma kısmına katılıyorum. Ama bu mesafe nasıl korunur?

mesafeyi koyan her zaman kadın oluyor...işte öyle fazla nasılsa eşim oldu diye hmm istediğimiz herşey her zaman olacak gibi bir düşünce olmuyor o zaman..nasıl ilk zamanlardaki saygı ve sevgi ? sandalye çekmeler ikramlar aşkına güzel görünme çabaları vs vs vs..yine ilk tanışmada olduğu gibi sevgi sözcükleri iltifatlar kalbini kazanma ..en önemlisi varsa bir derdi sorunu onlar ile ilgili ilgi gösterip yardım etme...evlenince o en baştaki gibi bir alo ile anında yanında bitme ve yardım için çırpınma hevesi bitince kadın uzaklaşıyor zaten :) evlilik bir arkadaşlık, dostluk, sevgililik karışımı bişey sanırım.. en önemlisi ilk heyecanların sürdürülebilirliği..zaten aşkıda besleyen şey değilmi bunlar.(evlilik aşkı asla öldürmez bak bu arada, böyle diyenler yanlış devam ediyorlarda onun içindir) ..ders çalışırken okulda (tabiki kızlar daha tutkulu bu ders konusuna :)) neyse şuraya kadar bitirmeden beni öpemezsin derdi hep..okul 3. cüsü oldum inan ki ..biraz pavlov gibi olmalı kadın belkide :)) erkekler yönetilmeyi yönlendirilmeyi aslında severler..ilk flört zamanlarını düşünsenize..gel der gelirsin git der gidersin bekle der sabaha kadar beklersin :) evlenince değişen ne ..