Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2012, 10:45 PM   #7 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: AFFETMEK ÖZGÜRLEŞTİRİR

Ben de liste yapmıştım. Listeye yapmaya başlayınca aklında olsun olmasın bir sürü isim çıktı ortaya. Sonra o ağırlıktan kurtulmak bambaşkaydı. Hepsini tek bir günde yapmak yerine günlere de bölebilirsiniz. Bir de aynı konularda sorun yaşadığım insanları birlikte aldığımda oldu. Bu da sizin seçiminize kalmış. Bence bu çalışmanın bir diğer güzelliği de farklı bir bakış açısı kazandırması, bizi üzen insanlara bir rol arkadaşı özüyle baktırması. Etrafımızdaki herkes hayatımızın belli bölümlerinde yer alan rol arkadaşları yol arkadaşları. Yolun sonuna geldiğimizde paylaşamadığımız bizi sıkıntıya sokan, üzen şeylerin belki de hiç bir önemi olmayacak çünkü herkes öğreneceğini öğrenmiş olacak.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla