Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-03-2012, 02:02 PM   #13 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kundalini'nin Tehlikeleri

Alıntı:
elisya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Mutluuu;

Cevapların için çok teşekkürler. Anlatıklarını okuyunca bende çok heycanlandım şimdi :))) İnşallah en kısa zamanda bende uyumlanmak istiyorum. Üstelik Usui gibi beklemek gibi bir durum da yokmuş.

Şuanda Usui nin bana yol gösterdiği yerlerde geziniyorum. :)))
Yoga ya ve meditasyon seminerlerine gidiyorum. onların kursları var. Farkındalık kitaplarını okuyorum. Usuinin tadını çıkarıyorum yani. Bunlar reiki konusunda yoluma çıkan gelişim basamakları diye düşünüyorum. :) Bir de Karma çözülmelerim var tabi.
Bu arada Berrin hocanın uyumlamaları olursa kaçırmamayı da istiyorum.
Sanki Kundaliniye hazırlanıyormuşum gibi geliyor bana ama tabi bilemiciğimm :))

Çok teşekkürler Mutluuu' cum.
Yolun hep aydınlık olsun cnm.
Çok teşekkür ederim canım, İçin ne diyorsa o'nu yap nasıl istiyorsan yolculuğunu öyle sürdür her şekilde evren hazır olduğunda sizi buluşturur zaten. O zaman geldiğinde kendin ve herkesin hayrına olmasını dileyip bütün kapılarını aç keyifle tadını çıkar :)

Not; Berna hocanın bebeği oldu şimdilik çalışmalar yapmıyor diye biliyorum belki eylül yada ekim gibi olabilir diye bi mail almıştım kendisinden bi çalışmayla ilgili maille sorduğum sorunun cevabı olarak sanada bilgi olarak vermek istedim..
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla