Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2012, 10:56 PM   #10 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: Kundalini'nin Tehlikeleri

Merhaba Mutluuu;

Uyumlanmalarını okudum. Senin ve ilgili herkesin ve bütünün hayrına olsun canım..

Kundalini konusunda senden bilgi almak isterim. Bende senin gibi Reiki 2. seviyedeyim. Hocan Berna hanım mı? bilmiyorum ama bende Berna hocadan şans, pozitif enerji yükseltme, aura onarma gibi uyumlamalar aldım.

Kundalini yi bende yeni yeni araştırıyorum. Ama henüz beni çağırmadı enerji :)) yada ben hazır değilim. Bu konuyla ilgili kafamda bir çok soru var yardım edersen ve bizimle paylaşırsan çok sevinirim.

- Neyse , Usui de seviyeler arası en az 3 ay beklerken kundalini de böyle bir kural yok mu?. Yani bir ay gibi bir sürede neredeyse 1-2-3- seviyeleri birden almışsın gibi geldi. Doğru mu anladım ben? Mümkün müdür bu?

- kundalini enerji nasıl uyandırılıyor. Uyumlandıktan sonra, medilerle sen aktive ediyorsun diye okumuştum. Yani uyumlandığında aktif hale mi geliyor yoksa sen mi enerjiyi çağırma egzersizleri yapıp güçlendiriyorsun kundalini.

- Enerji usui den daha mı baskın geldi sana.. ? enerjiyle çalışmak istediğinde hangi enerjiyi çağırman gerektiğini nereden anlıyorsun. yada aynı anda ikisiyle birlikte çalışabiliyor musun?

- Kundalininin sembolleri kaç tane ve ilk aşamadan alınabiliyor musun?

- Usui daha çok sifa ve farkındalık öğretirken Kundali arasındaki fark nasıl geldi sana ?

Sen yeni uyumlandığın için, ben de uyumlanmadan önce aklıma takılanları sana sormak istedim. Uzun olduysa kusura bakma, cevaplamak istemessen anlarım.

Genede çok teşekkürler.. :)