Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-03-2012, 02:41 PM   #8 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kundalini'nin Tehlikeleri

İkinci seviye kundalini uyumlamamıda geçen pazar günü aldım doğrusu uçuran bi etkisi oldu günlerdir solar pleksus çakramda adeta yanan bi ocak var kıpkırmızı geziyorum ortada :))) feci halde mutluyum bazen arabayı bırakıp eve kadar yürüsem diyorum o derece enerji dolu oluyorum bazen bi uyku hali işi gücü bırakıcam yatıcam şuralara bi yere :)) hiç korkulacak bi yanı yok yada benim deneyimim o yönde çok yüksek bi enerji frekansı bu mutlaka etkileri de o derecede yüksek ama reiki en az 1 seviyesindeyseniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum birde uyumlama aldığınız mastır işin ehli ise emin ellerdesiniz demektir. ben uyumlama sırasında adeta yere yapışmış hissettim kendimi şimdiye kadar hiç hissetmediğim ait olma yerimi bulma hissi yaşattı bana, öyle bi huzur vardıki hiç o an bitsin istemedim şimdiye kadar o 30 dakika boyunca hissettiğim türde doyum yaşatan bi huzur hiç hissetmemiştim, kundalini bana kendini hatırlattı hazırsın beni çağır dedi çünkü bunlar zekası olan enerjiler, ihtiyacım olan sürekli evrenden istediğim aradığım buydu o'da yine esirgemedi benden şükürler olsun. Kendinizi hazır hissediyorsanız sizlerinde bu deneyimi yaşamanızı diliyorum..
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla