Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-03-2012, 02:30 PM   #4 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: baş ağrısıyla berber uykum geliyor

Bir telkini 21 gün dilemek ilk etapta iyi bir süreçtir. Ondan sonra eğer isterseniz bir kaç gün ara verip(vermenden de olur) dinlemeye devam edebilirsiniz. Bu size kalmış; gösterdiğiniz gelişmeye, o zaman duyacağınız ihtiyaca göre dinleme süreniz değişecektir. 2-3 aydan 1-2 yıla kadar aralıklarla telkin dinleyen insanlar gördüm ki ben de 2-3 aylık periyotlarla dinleyip bırakıyorum. Ara verme ihtiyacı hissetmiyorum çünkü çok fazla olumsuz etkisini görmüyorum. Hatta yok denecek kadar az.

Değişimlerin kalıcı olması herşeyden önce düşüncelerinizdeki değişime bağlıdır. Düşüncelerinizdeki değişim davranışlarınıza yansır. Kendinizi ölçüp tartıp ona göre ne kadar dinleyeceğinize karar vermek bence en ideali. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla