Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-02-2012, 12:28 PM   #10 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: enerji temizliliği işe yaramadı

Alıntı:
melody84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de çook inanarak eft yaptırdım alışveriş yapmayayım çok fazla diye ama oradan çıkar çıkmaz gidip hiç harcamadığım kadar para harcadım alışverişte! bi de taa nerelere gidiyodum NLP uzmanına. bir daha da gitmedim zaten! artık bunlar bana para tuzağı gibi geliyor. seminerlere bakıyorsun 300-500 lira en uygunu..sonra sevgiden paylaşımdan bahsediyolar.
Tüm çalışmalar iyi niyet dahilinde yapılıyor sonuçta, ne kadar fayda görüp görmeyeceğiniz biraz da sizin elinizde bence yöntemi yargılamadan önce siz gerçekten derinden ne kadar değişmek istediniz lütfen bunu sorun kendinize. Hiç bir yöntem sihirli değnek sunmaz eft bi enerji çalışmasıdır ama spritüel bi içeriği yoktur yani size abra kadabra çabukluğu sunmaz aslında ben bu kadar kısa süreli yani bi abra kadabra kısalığında iyileşmeler gördüm ama demek ki siz de olmamış. Eft'nin çözüm olmadığı hiç bir sorun duymamıştım ben bağımlılık fobiler alerji depresyon ve daha pek çok alanda müthiş etkili sonuçlar alınıyor ama tabi tüm iyileşmeler kişinin istemesiyle doğru orantılı. siz dışarıya karşı düzelsin diyebilirsiniz ama bilinçaltı sizin bile çok farkında olmadığınız bir ikincil faydanın düzelmesini istemiyor olabilir bunun ne olabileceğini bulun lütfen mutlaka alışveriş yapmanın ikincil bir yararı vardır size itiraz etmeden önce derin bir nefes alıp bunun ne olabileceğini içinize dönüp bir sorun sonra bunun üzerine yine eft ile çalışın eğer inançla vazgeçmeden uğraşırsanız mutlaka faydalı olacağına inanıyorum. kısa bir süre önce kedi fobisi olan bi bayanla çalıştık korkusu çok fazlaydı fobisi üzerine çalıştık korkusunu aştı hatta kucağına kedi aldı ve sevdi sonra birlikte aşağı indik gece arabaya kadar yürüdük etraftaki kedilerden hiç rahatsızlık duymuyordu tüm değerlendirmeleri yapıp içim rahat bırakmıştım ki bir hafta sonra arayıp sanırım fobim geri döndü dedi ne olduğunu anlayamıyordum kucağına kedi alıp sevmiş sokakta yanından geçen kediden hiç rahatsız olmamıştı sonra biraz dinledikçe anladım ki kedi fobisi bu arkadaşımıza müthiş bir sosyal rahatlık sağlıyor aileden çok ilgi görüyor gidecekleri yerler önceden aranıp evde kedi varmı soruluyor bi restorana gidileceği zaman baba kucağında içeri götürüyor yani bu fobisi çok fazla ilgi görmesine sebep oluyordu bu durum üzerine çalışınca fobi çok uzaklara gitti. Lütfen yöntemi bu şekilde yok saymayın çalışmaya ve eft'ye inanmaya devam edin mutlak yarar göreceksiniz.
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla