Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2012, 01:26 PM   #8 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: enerji temizliliği işe yaramadı

Ben enerji temizliği çalışması işe yaramadı diye bir şeyi asla kabul etmiyorum işe yaramamış çünkü yarayacağına inanmamışsınız! okudum doğrusu çok ilginç geldi benim şuramda şu var sanki bu var sanki diyorsunuz yani sanki var, demek istediğimi anlatabiliyormuyum bilmiyorum ama buna bu duruma bir inanç geliştirmişsiniz. İnanmak insanın bir şeyi var edebilmesi yönünde çok güçlü "alet" inancımızla yoktan var edebilme inanarak yaşamımıza asla olmaz dediklerimizi çekip deneyimleme gücüne sahibiz siz de bende bi tuhaflık var gibi bi inanç geliştirmişsiniz ve bu artık sizin realiteniz maalesef, ama yine inanarak değişeceğine bu durumu düzeltebilirsiniz ve bu değişimi gerçekleştirebilecek tek kişi de sizsiniz bunu sizin yerinize bi başkası yapamaz yardım alabilirsiniz tabiki ama hiç kimse sizin içinize düzeleceği inancını koyamaz o inancı sizin içinizde bulup çıkarmanız lazım. ikincil bir kazancınız varmı bu durumun düzelmesini istemeyeceğiniz ona bi bakın lütfen çünkü bazen şikayet ederiz bizde olmasından hoşlanmadığımız şeylerden mesela korkular fobi vs. ama derine inip bakınca ikinci bir kazanç görebiliriz ilgi görme pohpohlanma bu durumun sayesinde etraftan farklı bizim hoşumuza giden davranışları görme gibi kazançlarımız varsa o zaman ne kadar şikayet etsekte o rahatsız edici durumdan aslında kurtulmak istemeyebiliriz. lütfen bu olumsuz inancınızı bi kenara bırakın düzeleceğine ait bir inanç geliştirin eft bu konuda faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Yapılan tüm çalışmalar telkin, eft, reiki, meditasyon, dualar ancak siz olumlu enerjinizle besler ve inanırsanız yardımcı olabilir. Sorununuzu aşıp mutlu günlere ulaşmanızı temenni ediyorum...
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla