Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2012, 05:48 PM   #213 (permalink)
_roxie_
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

Havalardan mıdır nedir iç sıkıntım var, gönlümce dışarı çıkabilmek, dolaşmak, alışveriş yapmak, süslenmek püslenmek istiyorum. Allahtan bomboş geçen günler bitiyor, yüksek lisansa başlıyorum, TEGV'de yeni etkinlik dönemi başlıyor, mutlaka etkinlik alacağım, Fransızca çalışmalarım süper gidiyor. Fiillerle ve zaman kipleriyle sorunumu çözersem çok iyi seviyede Fransızca biliyor olacağım Fransızca'dan da sınavlara girip sertifikalarımı alacağım :)

Yalnızlığmı dert etmemeye çalışıyorum. Hiç bi zaman sevmedim yalnızlığı. Hep de korktum yalnız kalmaktan ama çok şükür ailem var. Yetiyorlar. Keşke biraz daha fazla kafa dengi arkadaşım olsaydı.

Erkek arkadaşımın da derdini çözdüm. Sanırım bana aşık olduğunu hissetti ve bu yüzden korktu kaçtı. Çünkü bişeyler biraz daha ciddiye binerse onun için çok fazla sorumluluk hissi olacak ve ikimiz için de sonunun hayalkırıklığı olacağını düşünüyo. Anlıyorum onu, ben olsam daha cesur davranırdım, hak vermiyorum ama gene de anlıyorum.

Şu zamana kadar hayatımdaki kimseye ona davrandığım kadar pozitif ve yapıcı davranmadım. Faydasını görüyorum. :)