Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2012, 12:00 AM   #24 (permalink)
jaimemiamor
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road
Standart Cevap: ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben kendi deneyimlerimden bahsedecek olursam, ben buna benzer hiçbir olayda ağlamadım zaten. Sadece aklıma gelirse ya üzülürüm ya da sinirim bozulur. Bende bu tekniğe başlamadan önce bahsettiğiniz protokolü okuyup, bilinçaltımdan silmek istediğim konuyu seçip anahtar kelimemi seçiyorum. Sonra bu teknik için hazırlanmış mp3 kaydını dinliyorum. Sürekli anahtar kelimemi tekrar ediyorum. Ben bunu ardarda birkaç gün yaptım. Mükemmel bir rahatlama sağlıyor. Ama dediğim gibi, sanırım bu teknik size göre değil. Eft gibi bir teknik size çok yararlı olacaktır.
Tekniği her uygulayışınızda mı protokolü okuyorsunuz ben mp3 falan dinlemiyorum öyle ibşeyden bahsetmedi psikolog protokolü okuttu sonra işte üstte anlattığım gibi kaş ortama kafa arkama vuruşlar yaptı o kadar.Siz mp3 ü tekniği her uygulayacağınızda mı dinliyorsunuz yoksa bi defa mı dinlediniz?
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla