Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-01-2012, 11:49 PM   #22 (permalink)
jaimemiamor
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road
Standart Cevap: ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilinçaltındaki olumsuz verileri temizlemek konusunda karşılaştığım en iyi tekniktir bu Zpoint. Ama bu teknik ile bu şekilde ağlayan birini ilk defa duyuyorum. Hani öyle çok şiddetli derecede ağlamaya sebep verecek bir teknik değil. Bence sizin yaptığınız yanlış bir şey yok. Her şeyi doğru uyguladığınıza eminim. Ama sanırım bu teknik size göre değil. Siz daha farklı, daha hafif teknikler bulmalısınız. Eft, nlp gibi daha profesyonelce teknikler ile ilgilenmelisiniz. Bol şanslar
siz nasıl uyguluyorsunubu tekniği ya a nasıl uygulattınız?ben psikoloğa gittiğimde ilk önce kuyruk kelimeyi seçtim benimki 'geçti' gittiğimde bana sevgili bilinçaltım diye başlayan bir protokol okuttu işte sonra gözlerimi kapadım iki kaşımın ortasına ve kafamın arkasına vuruşlar yaptı o şekilde beynime kazıdı herhalde.Protokolü okutmadan önce o sıkıntı anları geldiğinde iki ki buçuk dakika anahtar kelimeyi söylediğinde o sıkıntın geçer dedi bana.Sizin yaşadığınız deneyimler neler ya da uygulayanlardan duyduklarınız?
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla