Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-01-2012, 12:29 PM   #9 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Sürekli diğer insanları eleştirme huyuna sahip birine hangi telkin iyi gelir ?

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Babanı anlıyorum.

Sevgisizlik... Değersizlik... Kısaca özetleyeceğim. Bence kendisini çok yalnız hissediyor, herkesin kendisine karşı olduğunu söylemesinden bunu anlıyorum. O da çok eleştirilmiş ve onaylanmamış büyük olasılıkla. Yıllarca bu şekilde yaşamış olmasından ötürü böyle bir hayal kırıklığı içinde olduğunu düşünüyorum. O nedenle bu şekilde kendince üstünü örtüyor olabilir bu durumun. Bastırma da diyebiliriz.

Sevgiler.
evet aynen ben de öyle olduğunu düşünüyorum...çok güzel özetlemişsin gerçekten....sevgisizlik kesinlikle var...kardeşleriyle senelerdir küs ve konuşmuyor...annemle de kötü bir evlilik geçirdiğini düşünüyor....(şu an hayatta değil zaten annem) yani hayatındaki insanlar somut olarak var gibiler ama aslında yoklar onun için..kendisi çevresinde insanlar varken bile kendisini yalnız hissediyor çünkü toplumun çoğunluğu babamla aynı fikirlere ve görüşlere sahip değil....babam biraz dünyanın gerçeklerinden ve içinde bulunduğumuz çağın gerçeklerinden kopuk bir insan çünkü....mesela internet çağındayız ve kendisi bilgisayarın tuşuna basmayı bilmez....cep telefonu var onu bile kullanmakta zorlanıyor...ben bıkmadan usanmadan öğretiyorum ama kendisi öğrenmek istemiyor...ilgi ve istek yok içinde...günlük yaşantısını bozacak bir sorunun oluşmaması onun için yeterli geliyor...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla