Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-01-2012, 02:45 AM   #8 (permalink)
pinky9
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sürekli diğer insanları eleştirme huyuna sahip birine hangi telkin iyi gelir ?

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben babama o dinlediği şeylerin telkinli olduğunu söylemedim...zaten bilse kıyameti koparırdı...çünkü kendisinin "başkasından akıl almama" takıntısı vardır...o yüzden kitap bile okumaz bilimsel veya tarihe dayalı değilse....

Allahtanki kendisi su sesi kuş sesi gibi doğa seslerini seviyor....telkinleri doğa versiyonu olarak dinletiyorum evin sessizliğini bahane ederek...aynı seslerden sıkılmaması için de çalma listesine araya 1-2 tane telkinsiz doğa sesi ekleyip dinletiyorum ki dikkat çekmesin diye....
aynen benim babam da asla başkasından fikir almaz ben de dinletmeyi deniyim bakalım..

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Babanı anlıyorum.

Sevgisizlik... Değersizlik... Kısaca özetleyeceğim. Bence kendisini çok yalnız hissediyor, herkesin kendisine karşı olduğunu söylemesinden bunu anlıyorum. O da çok eleştirilmiş ve onaylanmamış büyük olasılıkla. Yıllarca bu şekilde yaşamış olmasından ötürü böyle bir hayal kırıklığı içinde olduğunu düşünüyorum. O nedenle bu şekilde kendince üstünü örtüyor olabilir bu durumun. Bastırma da diyebiliriz.

Sevgiler.
aynen öle zerynthia,benim babam da şimdiye kadar hep insanlara itici gelmiş,sinirliliği asabiyeti yüzünden herkes tarafından eleştirilmiş biri..mesela asla araba kullanamaz,ehliyeti var ama araba bile almadı bu zamana kadar sırf korkusundan. Ya da hep der aile içinde doğruları söylediğim için kimse beni sevmez tabi fln der..En çok sevgiye ihtiyaçları var aslında

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla