Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-01-2012, 12:52 AM   #6 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Sürekli diğer insanları eleştirme huyuna sahip birine hangi telkin iyi gelir ?

Alıntı:
lavinya10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eski bi konu ama, tam olarak benim babamı anlatmışsınız,harfiyen hem de ,çok şaşırdım :):) benim babamda çok kuralcıdır çocukluğundan beri öyleymiş, ve kendisi gibi olmayan her insanı eleştirir, apartmanda çöpü kapısının önüne koyanı da :D:D mesela yolda değişik bi geç görsün yargılar da yargılar :D çok sinirli ve asabidir genelde bu yüzden. Ben telkinleri dinletmeye kalksam da büyük ihtimal hıı sen çok biliyon kesin vardır onda bişey der dinlemez :) acaba siz dinletmeyi nasıl başardınız babanıza?
ben babama o dinlediği şeylerin telkinli olduğunu söylemedim...zaten bilse kıyameti koparırdı...çünkü kendisinin "başkasından akıl almama" takıntısı vardır...o yüzden kitap bile okumaz bilimsel veya tarihe dayalı değilse....

Allahtanki kendisi su sesi kuş sesi gibi doğa seslerini seviyor....telkinleri doğa versiyonu olarak dinletiyorum evin sessizliğini bahane ederek...aynı seslerden sıkılmaması için de çalma listesine araya 1-2 tane telkinsiz doğa sesi ekleyip dinletiyorum ki dikkat çekmesin diye....

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla