Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2012, 02:56 PM   #48 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Alıntı:
DiL_RU_BA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herhangi bir olayda öfkemi yendim sanıyorum yeniden yaşandığımda diyorumki ozaman yenememişim sadece bastırmışım. aynı şeyleri ki basit bile olsa beni yoruyor ve tekrar yaşamak benden kaynaklanıyor. farkına varmak yetmiyor değiştirebilmem için hala sülük gibi yapışan bi hocam var ve ben onun benle uğraşmasını istemedikçe uğraşıyor bende ondan iğreniyorum.
:)) sevgili DİL RU BA yanlış bişeyler söyleyip yanlış yönlendirmek istemiyorum ama bazı insanlar gerçekten sinir bozar onlar sinir bozmak için girmiştir yaşamlarımıza adeta :) bence bu konuda da serbest bırak yani o'na kızıyormusun kız iğreniyormusun iğren birilerine kızmak bizi kötü yapmaz ille kendinde kusur arama Nasrettin Hoca'nın dediği gibi hiç mi hırsızın kabahati yok canım? hangisinin seni daha çok rahatsız ettiğine bak bence o kişinin kendisi mi yoksa o'na kızmak mı? eğer kişi ise konuşmak rahatsızlığını söylemek çok yerin de bir öneri yok eğer o'na sinirlenmek seni rahatsız ediyorsa o durum üzerine çalışmalısın diye düşünüyorum, hooponopono ile çalışabilirsin o durumda.
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla