Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2012, 01:34 AM   #22 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kendimi takip etmek için

çok sıkılıp bunalıyorsan eline kağıt kalem al zor gelsede zorla yazmaya başla yazdıkça hiddetleneceksin devam et kağıtları yırta yırta yazsanda bütün küfürleri yaz neye kızdıysan yaz yaz yaz yaz ve yazarken bütün hepsinden kurtulacağına inan çnkü bi şekilde yazarak atmış oluyorsun tıpkı suya anlatır gibi. sonrada güzelce ateşle yak ve hıncını al o yanarken her harfini incele öfkeni kus. mutlaka yanarken bak ki bilincinde farketsin uçup gittiğini... sonrada Allahın hakkımda hayırlısını nasip et güzellikler nasip et de ve derin nefes al bir kere bişey değişmezse gel bana söyle. ben böyle etkili olcağını bilseydim seneler öncesinde yapardım emin ol. hep yazın falan derlerdi ama kimse yakınki kaskafalı beynim anlasın diye bilmezdim :))) dene diye ısrar etmicem sen bu acıdan bıktıysan sadece çare arıyorsan bak birsürü kişi neler yazmış hepsi ne güzel şeyler kıymetini bil derim. hee şimdi yapamıyorsanda üzülme zamanın değildir o farkındalığa erişmen için daha çok dibe vurman gerekiyor demektir. bence sen kurtulmak istediğin için burdasın.. yanılıyormuyum??