Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-01-2012, 08:04 PM   #39 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Alıntı:
mutluuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili DİL RU BA ve Müjde&müjde cevaplarınız ve önerlieriniz için teşekkür ederim, İkinizin önerileri de merkezi erkek arkadaşım almam gerektiği yönün de olmuş çok özele girmeden anlatabileceğim kadarıyla açıklamam gerekiyor sanıyorum, Durum yaklaşık 10 ay kadar önce çıktı ortaya biz 6 yıldır birlikteyiz sorunsuz mutlu bir ilişkimiz var evlilik hazırlıkları yapıyoruz eğitim hayatı bitti işimizi elimize alalım askerlik derken zaman geçti şimdi askerliğinin bitmesini bekliyorum. Bu bahsi geçen kişi 10 yada 11 ay gibi bir zaman önce çıktı ortaya geçmişte lise zamanlarında yaşanmış basit bir ergen flörtü durumu çok da kısa sürmüş, özledim barışalım gibi tekliflerle geldi reddedildi ama durmadı o süreçte erkek arkadaşım nasıl olsa vazgeçer diye benden gizlemiş, kız net üzerinden bana ulaştı sonrada ağır ve uzun bir taciz dönemi başlamış oldu ne yaptıysak bitmedi, gitmedi erkek arkadaşımın başta önemsemeyen tavrı yada zamanlama hatası ki o' bunu kabul etmiyor bizi bu noktaya taşıdı ben erkek arkadaşıma haksızlık etmekte istemiyorum bu süreçte hep yanımda oldu aslında, defalarca bizi birbirimize güven konusunda karşı karşıya getirdi ama hepsini aştık. Geçen aylar içinde olanı biteni uzun uzun anlatmak istemem gerekte yok zaten ama tek söyleyebileceğim başa çıkmakta çok zorlandığım canımı çok acıtan napıcağımı bilmediğim durumlardan geçtim, bu olaylardan çok önce tanışmıştım enerji konusuyla reiki inisiye olalı 2 yıl oluyor uzun zamandır meditasyon yapıyorum hayatıma hooponopono girdiğinden beri çok mesafe aldım ayrıca kavga yada tartışma gibi konularda bana çok iyi gelen yöntemlerim var ben hayatımı güzelleştirme yolunda Atakan bey Abdullah bey ve Özlem hanımla ciddi mesafe aldım aslında, ama bu konuyla baş edemiyorum çünkü hiç bir kelime ile izah edemeyeceğim biriyle karşı karşıya kaldım istediğini elde edemeyince rakip olarak beni gördüğü için yönünü bana çevirdi ve gerçek anlamda bir terör yaşattı anlatmak çok zor bunu ta ki düne kadar buraya yazmaya ve sizlerden fikir görüş istemeye karar verdiğim ve yazmaya başladığım anda değişim başladı sevgili sweeet, juger ve azraist_24 farkındalığımı yükseltecek yollar önerdiler bana yazarken daha içsel olarak bu duruma yapıştığımı farkettim bu duruma yapışıyor öfke ile de besliyordum sadece farkına varmak bile yetti çok rahatladım iş dönüşü öfke bırakma ve bağ kesme meditasyonları yaptım vee gece saat 23 sularında yine sahte bi profilden bana aynen şunları yazdı ; Ben hayatımda yeni bir sayfa açıyorum bir erkek arkadaşım var yoluma çıkmayın ve ilişkimi bozmayın :)))) uzun zamandır dualarımız bu yöndeydi zaten bozmayacağımıza emin olabilir :) çok kısa zamanda işe yaradı bütün mesele farketmekte ve bırakmak istemekte gizliymiş bu farkındalığı yakalamamı sağladığınız için hepinizie çok teşekkür ediyorum..
Hayır niye haber veriyor ki... Yolunu tıkayan sizmişsiniz gibi. O kısım sevindirici bir gelişme olması dışında komik de olmuş. Allah yeni arkadaşına (eğer gerçekse tabii...) sabır versin.