Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-01-2012, 11:27 AM   #2 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

bu arada dün akşam çok gergin bi günümdü başarılı olacakmı bilmiyorum çünkü imgelemede hep çok iyi konsantre olurum dün dikkatimi bi yere yoğunlaştıracak durumda değildim ama bi şey denedim olmazsa bi kere daha iyice konsantre olup yeniden denicem :))

boynumun sol tarafında fıtık var zaman zaman ağrılar yapıyor reiki ile ağrılarımı azaltıyorum çünkü riskli bi noktada ve ameliyatı çok zor birde buna geçen yaz hemen kolun bitip omuzun başladığı noktada oluşan küçük bir yağ bezesi eklendi ağrı yok sıkıntılı bi kitle değil bütün kontrollerimi yaptırdım ama beni varlığı rahatsız ediyor,

onu sevmeye çalıştım reiki gönderdim biraz küçüldü ama ben tamamen gitsin istiyorum yerini sevdi sanırım :) neyse dün o bezeye iki nokta yaptım bi kimyasal ile eriyip tamamen yok olduğunu imgeledim bakalım başarılı olursam sizinle paylaşırım bi hava bükücü olarak sizi yetiştirip hocalık yaparım belki :)))) bu iki nokta çok kafa karıştıran bi şey iki şeyi başarınca havaya sokuyor insanı :)))
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla