Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-01-2012, 08:49 AM   #33 (permalink)
azraist_24
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: Oyun: Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş

Bana gore eger ikili iliskilerinde es secimi konusunda ise bu guzellik kavrami, bana gore cok yakisikli olmasin derim en az benim yanima yakisacak kadar yeterli sanirim:)

Ayrica, evliliklerde baktigimizda bir kadina bakariz guzel degildir yani erkek onun yaninda daha iyi duruyordur, cekemeyenler bu adamin bu kadinla ne isi olur derler ama olan olmustur ve dil, kalp guzelligi fiziksel guzelligin onune gecmistir bile, kim ne derse desin.. Flortlerde evet yanina yakisani ister insan ama konu eger evlilik ise tek kistasi guzellik , yakisiklilik olmamali bana gore...

Uzun vadede dusunursek, o guzellikte 10 sene sonra yerini kirisikliklara birakmiyor mu ama nedir baki olan, insanin kalp guzelligi, insanligi.. O yuzen derim ki siz sizi olun kalbinize yakin olanini secin, gozunuze yakin olanini degil...Kalp gozunuz acik olsun dostlarim...
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla