Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2012, 07:11 PM   #10 (permalink)
fedor
Teğmen

Tesekkür: 94
49 Mesajinıza toplam 147 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fedor is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Oyun: Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş

Alıntı:
acemisirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
her kadin kendine has bir farklilik icerir...

her kadin ap ayri istek ve arzular icindedir..

her cogu kadinlar hayal ettiklerini kendini sahte gösteren erkek kitlelerden dolayi yikilmisligin ve toplumun bakis acisindan dolayi baska bir karar verememe durumuna düsmüslügünü yasar..

ve bu 95% icine sigdirdiginiz bayan kategorileri sadece sizin gibi düsünenlerin beyinde yerlesmistir..

daha iyi, daha dürüst ve daha güzel bir gelecege dilekleri ile
Ben duygusal biri değilim.Bende herkes gibi çocukluk ve ergenlik dönemlerimde gerçekle hayal dünyası arasında kalıp,daha çok hayal dünyasında yaşayan biriydim.Ergenlikten sonra yaşadığım 15 yıla o kadar çok gerçek tecrübe sığdı ki (sığdırdım diyemiyorum,çünkü bu benim kontrolümde değildi) artık sadece realist bakıyorum herşeye.Duygusal olmayışım ise duyguları yaşamamam değil,onları umursamamam ve kontrol edebilmem ile ilgili.Sizin gibi düşünenler dediğiniz kesim eğer karşılıklı süregelen bu tiyatroda elit ve bu tiyatroyu gerçekçi biçimde izleyip değerlendiren kesimse bunu iltifat olarak alıyor ve teşekkür ediyorum :) Olmasını hayal ettikleri,istedikleri yerine olanları söylemek her zaman avantajlıdır.Her şeyden önce kendi bilinçaltınızı kandırmamış ve yanılmamış olursunuz.Ap ayrı istek ve arzular içersinde olmak insan doğasında vardır.Fakat kişisel gelişim,ruhani gelişim,hayatta başarı,ilişkilerde mutluluk gibi hayatın içindeki herşey sebat etmeyi ve tutarlılığı gerektirir.Öyle değil midir? Siz sıkılmadan devam etmek zorundasınızdır başarmak ve en iyiyi elde etmek için,aksi halde bahçede bir orayı bir burayı birkaç santim kazıp su bulmaya çalışan kişi gibi boşa zaman ve emek harcarsınız..Farkında olarak ve gerçekçi yaşayacağınız zamanlar dilerim...
fedor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla