Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2012, 05:20 PM   #23 (permalink)
azraist_24
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: Telkinler sonrasi Sizdeki Tum Degisimler?

Alıntı:
kontes su Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende çekirdek inanç çalışması yapalı 4 gün oldu cdleri dinliyorum şu ana kadar terleme, baş ağrısı ve duygusallık mevcut,dokunulsa ağlayacak haldeyim,içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor bunalım bir vaziyetteyim. umarım geçecek bunlarda iç sıkıntısı,huzursuzluk durumu mevcut,birde ilginç bir durum var nedeni bilinemeyen bir karın şişliği problemim vardı, 4 gündür cd leri dinliyorum ve karnın 4 gündür şişiyor özellikle amazon kadın ve kadınla ilgili diğer telkinlerde şişmeye başladığını hissettim.
Sevgili Kontes su,

Bu degisimler olmasi gereken degisimler, bilncaltinin vermis oldugu tepkilerdir ve olmazsa faydasini goremeyebilirsin, yani karinda sislik, susama, terleme, mide bulantisi, nadir de olsa bas donmeleri her telkinde cogu zaman olmasi gereken etkilerdir cunku, bilincaltin bir sekilde tepki gostermesi guzel bir gelismedir....

Bence sevinmelisin ve hicbiri kalici degil gecici olan etkilerdir, endiselenmene gerek yok canim, rahat ol...

Telkinler bunalima sokmaz sadece su an icinde bulundugun durumu sadece kendi icine yonelmen olarak dusun

hersey tam olmasi gerektigi gibi canim,

Mutlu dinlemeler....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla