Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2012, 12:14 AM   #2 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Telkinler sonrasi Sizdeki Tum Degisimler?

Harika canım benzer sorunlarım vardı ve benzer değişimleri yaşadım. Sen çok güzel listelemişsin değişimlerini.
Seni de izledim değişim sürecinde ve sende çok iyi bir performans gözledim.

Bana gelince ek olarak neler söyleyebilirim?

Hayatımın kontrolü bende artık. Olumsuz düşünceler beni yönetmiyor. En doğru düşüncelere gelip hep beni bulsun. Bana faydası olmayacak hiç birşey yapmıyorum. Kararlarımı alırken ayaklarımı daha sağlam basıyorum. Hedeflerime kararlılıkla ilerliyorum. Depresif ruh haline girmek bir yana şöyle dursun kapısından baktığım anda o ruh haline kapılarımı kapatıyorum. Olumlu düşünce tarzı benim yaşam biçimim. Bu halde çok mutluyum. Ben mutlu olmayı baştan öğrendim sanki. Çok harika arkadaşlar edindim burada. Stresli ruh halinden ve stres nedeniyle meydana gelen kas ağrılarımdan kurtuldum. Gereksiz söz dalaşına girmiyorum kimseyle. Daha çok saygı duyuyorum diğer düşüncelere ve aynı oranda ben de saygı görüyorum. Kendimi seviyorum.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla