Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2012, 09:54 PM   #2 (permalink)
azraist_24
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: kötü düşüncelrin gene esiri olmadan yardımm bekliyorumm acilen:(

Alıntı:
kayıpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ii akşamlarr arkadaşlarr, ben yaklaşık bi haftadırr telkin dinliyorumm vee onundaa sonuçlarını bu hafta içindee gayett güzell hissetmiştm derkenn aslında hepp kafamı meşgul eden hayattaki amacımı sorgulamaya başladım vee hedef belirlemeye karar verdim şu anda onun üzerinde çalısıyorumm ama bunları düşünürken önceden kendi elimle kendimee altın tepsiylee sunmuşş olduğumm başarısızlığımmı düşünmeden vee kendimi kötüleleden edemiyorumm, onu yapmamış olsaydım şimdii en azından bi meşguliyetim olurdu diyorum kendimeee vee şu an hayatımın sadece geçip giden günlerden ibaret olduğunu düşünüyorumm sizcee ne yapmalıyımm ?nolurr önerilerinize ihtiyacım varr.tşk ediyorum
Sevgili arkadasim,

Bu olumsuz duygular hepimize zaman zaman gelmekte:0 Gelmesi onemli degil senin o duygulari hayatinda ne kadar tutacagin onemli olan... Cunku bu bahsetmis oldugun karamsarlik, kendini suclama ..vb kotu duygular hem senin hem cevrendeki kisilerin enerjisini olumsuz yonde etkiler... yapabileceklerin ise forum kisminda ``Dalgalanma`` donemi basligi altinda bazi tavsiyeler bulunmakta, o bolumu incelersen sanirim biraz rahatlarsin, yalniz degilsin unutmaLink ekte:) Bol sanslar...
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...nma-hissi.html
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla