Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-12-2011, 10:25 PM   #39 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: İlginç Bir Kelime Testi

Alıntı:
umt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mucize
kahve
sevgi
öfke
mutsuz
mucize ile kahveyi anlamasam da diğerleri uydu:(((

Alıntı:
Mucize: Olağan üstü şeylere inanıyorsun ki ben de de çıkmıştı bir de değişime inanıyorsun. Çünkü bana göre mucize en umutsuz zamanları bile umutlu hale getirebilen birşeydir.

Kahve: bazı tatlı bağımlılıkları bilerek ve isteyerek seçiyoruz tercih ediyoruz.
Tabi kahveyi seviyorsan durum böyle. Kahve çok mu alakasız hayatında mutlaka bir yerinde kahve vardır. Hiç olmadı kahve kavuran bir kuruyemişçi vardır.:)) Ya da kahve içen insanları anlamıyorsundur. Nasıl seviyorlar, nasıl içiyorlar diye düşünüyorsunur.

Sevgi, öfke ve mutsuz üçü insana bağlantılı geliyor. Yani sevdiğin birine öfkelisin ve bu durum haliyle seni mutsuz ediyor. Affetmelisin her kimse ve neyse
hayat bir o kadar kısa ve zaman da bunlara harcanmayacak kadar değerli canım.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla