Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2011, 02:11 PM   #9 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: SADECE İNANIN

Ama bu inanca bilinçaltınızın sağlam bir şekilde ikna edilmesi gerekiyor. Bir de
şişman olmaktan insanın aslında bir kazancı olduğuna Yasemin Soysal, "Tek şişman beyniniz"
kitabında değinmişti. Yani bir kadın gerçekte her türlü bağlılıktan korkan biriyse gerçekte,
göze çarpmamak için kilo almayı ve böylece kimsenin yanına yaklaşmamasını garanti edebilir!...
Bu arada burada yazmam ne kadar doğru bilmiyorum ama işyerinde bir arkadaşım Dukan diyetini yaparak
6 kilo verdi, bu diyetin en önemli özelliği protein'e ağırlık vermesi, şöyle bir okudum internette, Atkins diyetinin
yeni bir versiyonu, fakat ilgi çekici bir hususu var, öğünlerde Yulaf kepeğine yer veriyor ve yulaf kepeği çok yararlı
ve gluten intoleransı olan kişiler için hakikaten faydalı, zira buğday ekmeği ve içinde gluten olan herşey bazı bünyelerde
kilo aldırıcıo olabilir. Dukan diyetini çok az meyve, sebze ve bir parça sızma zeytinyağı kullanılan yemekleride ilave derek modifiye edebiliriz diye düşünüyorum!...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla