Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-12-2011, 12:48 PM   #4 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Gordugum ruya bana gonderilen bir mesajdi ve gerceklesti...

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o cebinden çıkan kestaneler de çekirdek inançların olabilir diye yorumladım. polislerden geçtin ama Atakan bey'e gidersen geçebileceğini pek zannetmiyorum
Süper yorum "Juger"cım. :D

Bir de dün faydalı bir bilgi edindim işaretler konusunda. Paylaşmak istiyorum.

Berna Özcan Demir'in blogunda sorduğun her sonun cevabını almak adlı yazısında... İnsan durup dururken işaretler almaz(mış). Kafanızda bir soru olduğunda cevap gelir. Siz sormadan her önünüze gelen şeyi işaret olarak değerlendirmenin sağlıksız olduğunu söylüyor Berna Özcan Demir. Hak verdim hatta hemen akıl oyunları filmi geldi aklıma.

"Yüksek benliğinize seslenin sorunuzu sorun ve teşekkür edin."

Gelen tüm cevaplar için farkında olmayı ve tüm işaretleri en doğru şekilde değerlendirmeyi seçiyorum.

Sevgili İsola kafanda sorular var mıydı gerçekten? Değişimin gerekliliği konusunda ama nasıl olacağını ya da nereden başlayacağını bilmemezlik gibi.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla