Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-12-2011, 10:50 PM   #36 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canim,

Sabirsizlikla tecrubelerini takip ediyorum...

Bu ara çok sık yazamasam da az ve öz yazmaya devam etmek istiyorum Arzucum.

Öğrendiklerim bana kalırsa ben iyi olurum.

Çevremdekiler fikirlerime ve tavsiyelerime değer verirlerse kendileri istedikleri takdirde iyi olurlar.

Öğrendiklerimi burada paylaşır ve anlatırsam daha çok kişi iyi olabilir inancındayım.

Alıntı:
kendini arayan adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet bugünlerde kendimi sweetin yazılarında buluyorum:) Paylaşımlar çok güzel, bir çok kişiye ışık tutacak cinsten, bana tutacağı kesin..

'sweet' burdadır diye söylemiyorum, tanınması gereken, faydalı,ne konuştugunu bilen, değerli, harika bir arkadaş..

İYİKİ VAR
Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlüğün hayırlı olsun sweeet.
Dostluğun ne kadar samimi, içten... Çok hoşuma gitti karşılıklı yazılanlar.
İlginç bir tarzın var. Çok seviyorum bunu.
Kocaman sevgimle.
Alıntı:
filo100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaşadıklarını paylaştığın için çok teşekkürler sweet. Okurken bile tebessüm ediyor insan. Benzer şeyleri yazmak için sabırsızlanıyorum
Bunları okumak beni inanılmaz mutlu etti. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler iyi ki varsınız.

Sevgili Zerynthia. Ben de senin yazılarını ilk günden beri severek okuyorum. Arada kızdırsalar da seni her zaman yorumlarına değer verdiğim kişilerden birisin forumda. Hala son 10 konu listesinde günlüğünü gördüğümde içimde kelebekler uçuyor meraktan. Acaba yine ne gibi güzellikleri paylaşmışsın diye bizimle. Sen hep sakin ve mutlu kal istiyorum ben. Çok şey mi istiyorum? Hepimiz öyle kalalım istiyorum. Kimine göre çok ama başarılabilir. %100 olmasa da %90 olsun başarı. :)

Kendi iyiliğim ve çevremdekilerin iyiliği için öfkemi kontrol etmeyi seçtim. Değiştirdiğim durumlardan biri bu. Eskiye göre çok çok az öfkelendiğim oluyor ama kısa sürede sakinleşebiliyorum. Bunu da anlatmalıyım bir ara uzun uzun.

Sevgili KAA :)) (nickin ne uzun ya:D (tembelliğim su yüzüne çıktı gördün mü?) ve filo100 siz de inşallah istediğiniz değişimleri yaşarsınız en hayırlı şekilde. Sadece ben özel bir insan değilim. Tüm insanlar özeldir ve değerlidir. Esas olan bunun farkında olabilmek.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla