Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-12-2011, 09:29 PM   #72 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı Kartları

Ders çalışma konusunda konuları(şu şu şu derslere çalışıcam), belirliyorum testlerimi(şu testleri çözeim) falan belirliyorum. Spor yapacağım zamana karar veriyorum. Labaratuvarda yapacağım deneylere karar veriyorum. Hattta bir yere gezi planım varsa kullanacağım aracı ve varış süremi bile hesaplarım. Bunların hepsinin zaman konusunda ve işi sonuca erdirme konusunda faydası olduğunu düşünüyorum. Yeteri kadar somut oldu mu bilmem örneklerim, sen söyle :)).

Bu arada planlarımı havadan yapmam bir defterim var yazarım çizerim ona göre gözüm de görür aklımın düşündüğünü. Kalıcılık açısından önemli. Bir evde defterim var bir de yolda kullandığım
minik defterim. Defter yoksa telefona yazarım notumu. Bir yere yazarım mutlaka. Günü önceden planlayınca ne yapacağın belli oluyor bir amaç ile uyanıyorsun güne hatta birden çok amaç ile. Ve amaçlarına ulşatığında huzurla uykuya gidiyorsun. Bu da bence mutlu olmak için iyi bir sebep.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla