Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-11-2011, 01:16 AM   #28 (permalink)
AYIŞIĞI
Teğmen

AYIŞIĞI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 74
47 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AYIŞIĞI is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ev Hanımlığı Kabus mu?

bence kadın olmak zor.ev hanımı olmuş ya da iş kadını olmuş farketmiyor.biz kadınlar yaptığımız herşeyi mükemmel yapma çabasındayız.sevdiğimiz için ,ya da takdir edilmek için.çalışan bir kadın olarak ben,hem eve hem işe tam anlamıyla yetişemiyorum.bişeyler hep eksik kalıyor.mükemmel olamıyorum.açıkcası artık mükemmel olmaya çalışmayı da bıraktım.olduğu kadar diyorum.sadece ev hanımı olmak istemiyorum,çünkü sıkılıyorum.ve artık ev işlerini de sevmiyorum.evdeyken daha çok ev işi yapıyoruz çünkü.ama işteyken de ev işine ayıracağımız zaman azalıyor.ne yardan geçerim ne serden misali.zaman o kadar çabuk akıyor ki,yapmak istediğim çok şeye vakit bulamıyorum,çocuğumla bile yeterli vakit geçiremiyorum.hem çalışıp hem ev hanımı olmanın en kötü tarafı da bu.günümüz model kadını artık böyle.o yüzden belki sadece ev kadını olan arkadaşlarımız zamanı kullanmak açısndan daha şanslılar ama kesinlikle daha kolay diye bişey yok bence.....
AYIŞIĞI isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla