Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-09-2008, 09:40 PM   #196 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

bebişimi bulduuum, sevgili kedim bebiş bu kış günü ne yapar diye kahroluyordum, 1,5 aydır kayıptı, bugün buldum, allahım sana şükürler olsun, öyle mutluyum ki, babama gidecektim, onun için balık aldım, çamaşırlarını yıkadım, çantaları ağırlık etmesin diye hastaneden alıp eve getirmiştim, ama hastaneden çıkartmaya gitmedim, çook acı konuşuyor, ve bugünde sarhoş, daha dün çıktı hastaneden, hemen içmeye başlamış, tam eşyaları hazırladım balık aldım babama gideceğim, birde baktım, balıkçıda benim bebişim, bir yıl koynumda uyuyan beni annesi sanan kedim, hemen eşyaları dükkana bırakıp kedimi aldım eve getirdim, yıkadım doyurdum, evi beni unutmamış, babama eşyaları biriyle gönderttim, kapıdan verirken telefonda sesini duydum, öyle acı konuşuyorduki...........allah bu gecenin yüzü suyu hürmetine ona yardım etsin demekten başka birşey gelmiyor elimden, kulunun kalbindekini en iyi bilen yüce rabbim sana şükürler olsun, sen en iyi bilensin, mutlak bir hayır vardır.